spadental.pl

spadental- uroda, zdrowie

prezent dla 4 latki
Dziecko

Jaki prezent dla czterolatki?

Twoja chrześnica już niedługo skończy cztery latka? A może to twoja córka w tym tygodniu będzie obchodzić huczne i jakże wyjątkowe urodziny, dlatego pragniesz podarować jej coś wyjątkowego – ładnego, atrakcyjnego ale zarazem rozwijającego? W każdej z tych sytuacji możesz wykorzystać podobne zabawki. Prezent dla 4 latki nie musi być wielce wyszukany, by spodobał się małej solenizantce. Podaruj jej coś sprawdzonego. Coś takiego, z czego dosłownie każde dziecko byłoby zadowolone. Do pewnego wieku maluchy nie mają jeszcze jakichś specjalnych indywidualnych preferencji, dlatego zwykle lubią bawić się tym, czym bawią się ich rówieśnicy w szkołach lub przedszkolach.

Prezent dla dziecka

A jeśli chodzi o zabawki, zdecydowanie jest tutaj w czym wybierać. Wchodząc do jakiegokolwiek sklepu z artykułami dziecięcymi, momentalnie zostaniesz zasypany przeróżnymi klockami, puzzlami charakteryzującymi się odmienną ilością elementów, lalkami, maskotkami, zabawkowymi autkami, robotami, samolocikami jeszcze zupełnie innymi przedmiotami. Znajdziesz specjalne upominki okazjonalne – gotowe prezenty bożonarodzeniowe, wielkanocne, urodzinowe czy imieninowe. Szeroki i zróżnicowany wybór sprawia natomiast, że za każdym razem można kupić dziecku coś innego, ale wciąż wyjątkowego. Celuj w takie prezenty, które naprawdę zapewnią trzylatce wspaniałą zabawę i nie zostaną rzucone w kąt już po jednym dniu czy jednym tygodniu.

Teraz w modzie są zabawki edukacyjne

Szczególnie mocno upodobali je sobie rodzice, którym zwykle zależy na wspieraniu rozwoju swoich pociech. Takie zabawki przyjmują zróżnicowane postacie i możesz być pewien, że każda z nich to będzie znakomity i udany prezent dla 4 latki. Jedną z propozycji będzie klasyczna kostka aktywności, ale równie dobrze jak ona sprawdzą się wyroby interaktywne – np. mapy, dzięki którym maluchy mogą lepiej poznawać świat i zdobywać wiedzę na temat różnych krain geograficznych, przy okazji świetnie się bawiąc. Znakomitą zabawką są też… puzzle. Co prawda na przestrzeni lat straciły one swoją pierwotną atrakcyjność, ale w żadnym wypadku nie utraciły wysokiej wartości. Jeżeli jednak prezent ma się spodobać małej dziewczynce, koniecznie wybierz puzzle z jakimś kolorowym obrazem, przedstawiającym np. księżniczki albo ulubione postacie z dziecięcych bajek. Do takiego podarunku możesz dodać coś jeszcze. Każdy prezent świetnie uzupełnią… pluszaki!

A akurat świetne maskotki dostaniesz teraz nawet w supermarketach czy lumpeksach. Nie musisz na nich przepłacać. A wiedz, że dla dzieci cena prezentu nie ma absolutnie żadnego znaczenia.