Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle olaplex co to

Olaplex co to jest za usługa?

Data publikacji 16 lutego 2022


Olaplex – bardzo dziwna nazwa, prawda? Gdyby zapytać przypadkowych osób (szczególnie mężczyzn w różnym wieku) na ulicy, z jaką branżą związane jest to określenie, zapewne padłaby często odpowiedź, że chodzi o jakiś mocny klej budowlany. Tymczasem – co potwierdzi wiele zadowolonych pań – mowa o niczym innym, jak o polecanym zabiegu w salonie fryzjerskim. Na czym on polega? Dla kogo jest przeznaczony?

Dodatkowa usługa fryzjerska

Skupmy się zatem na Olaplex Co to takiego? Dokładniej tłumacząc, mamy na myśli dość rewolucyjną usługę fryzjerską, która najpierw pojawiła się w Stanach Zjednoczonych i była zachwalana przez Kim Kardashian. Olaplex to po prostu bardzo silne produkty, które pozwolą na niezwykle skuteczną odbudowę i regenerację farbowanych, a także często rozjaśnianych, zniszczonych włosów. Oczywiście ów zabieg, którego koszt zależy od stanu i długości włosów, będzie zaproponowany tylko w profesjonalnych, bogato wyposażonych salonach. W małym zakładzie fryzjerskim prowadzonym przez panią Iwonkę każda kobieta będzie miała tylko ułożoną fryzurę i nałożone typowe odżywki.

Olaplex – jakie daje efekty?

Po przeczytaniu powyższych informacji nikt już nie zada pytania: Olaplex co to? Kosmetyki tej marki sprawiają, że kobiece włosy odzyskują swoją dawne piękno. Stają się ponownie lśniące i zdrowe, a także wygładzone. Zadaniem produktów Olaplex jest zawsze naprawienie, a nie maskowanie widocznych z bliska uszkodzeń. Uzyska się w ten sposób fryzurę, która się nie puszy. To faktycznie, świetna, wielokrotnie przetestowana usługa dla pań, które systematycznie oraz intensywnie rozjaśniają, szczotkują, prostują i farbują swoje włosy albo poddają je trwałej ondulacji. Co więcej, tego typu kuracja ochroni włosy przed przesuszeniem. Spowoduje, że pasma będą znacznie odporniejsze na działanie różnych chemicznych składników.

Na czym polega zabieg Olaplex?

Wiemy już, z czym związane jest samo określenie Olaplex Co to za przyjemny zabieg w poszczególnych krokach? Na czym polega owa pielęgnacja w salonie fryzjerskim? Jeszcze te kwestie zostały na koniec do wyjaśnienia. Przede wszystkim pani, która będzie chciała skorzystać z takiej usługi, musi mieć umyte włosy. Dopiero później możliwe jest delikatne nałożenie produktu Olaplex na całą ich długość. Następny etap to spłukanie oraz zaaplikowanie specjalnej odżywki. Fryzjerka powoli i starannie zajmuje się rozczesywaniem włosów. Tylko wtedy preparat wniknie głęboko i da odpowiednie, oczekiwane, zadowalające efekty.

Przeczytaj więcej na BIUBIU

Redakcja spadental.pl

Nasi redaktorzy na stronie SpaDental.pl to zespół specjalistów z różnych dziedzin, gotowych do dostarczania różnorodnych i wartościowych treści naszym czytelnikom. Każdy z naszych redaktorów ma specjalizację w dziedzinie stomatologii, urody, wychowania dziecka, zdrowia oraz innych obszarach związanych ze zdrowiem i codziennym życiem. Nasza wieloaspektowa wiedza pozwala nam tworzyć artykuły, które nie tylko są interesujące, ale także pomocne i inspirujące dla naszych czytelników. Bez względu na to, czy szukasz porad dotyczących dbania o zęby, pielęgnacji urody, wychowania dziecka czy ogólnego zdrowego stylu życia - znajdziesz u nas odpowiednie treści.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?